Używamy plików cookies, by umożliwić korzystanie w pełni z naszych serwisów. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Więcej informacji ››

BEZPŁATNE
Paragon

Backup & Recovery Preview

Z łatwością twórz kopie zapasowe plików, dysków i całego komputera z systemem Windows za darmo
Każdy ma prawo do ochrony swoich danych. Twórz kopie pojedynczych plików, partycji lub całego systemu Windows w mgnieniu oka i przywracaj dane w środowisku WinPE, jeśli jest to wymagane
Paragon Backup & Recovery Free. HTML Banner.

Niezawodna ochrona systemów i danych

Backup & Recovery Preview dba o bezpieczeństwo twojego komputera i danych! Awarie sprzętu, takie jak uszkodzone dyski twarde, nagłe błędy systemowe po aktualizacji programu, wirusy komputerowe i trojany typu ransomware to tylko niektóre z zagrożeń związanych z danymi komputerowymi. Nagła utrata danych może z łatwością spowodować, że system Windows przestanie działać. Co gorsza - ważne dokumenty, takie jak praca magisterska lub zdjęcia rodzinne, nagle mogą być niedostępne.

Uwaga! To wydanie nie obsługuje systemów operacyjnych dla serwerów.

Pełna elastyczność

Wiele celów kopii zapasowych, potężne filtry plików, zintegrowane środowisko ratunkowe WinPE

Łatwy w użyciu

Intuicyjne oprogramowanie typu "ustaw i uruchom": zaplanuj kopię zapasową raz i uruchom ją automatycznie

6 milionów użytkowników

Ponad sześć milionów użytkowników już na tym polega na Backup & Recovery Preview. Zacznij od razu i utwórz teraz kopię zapasową - BEZPŁATNIE!

Łatwa integracja

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej technologii Backup & Recovery Preview? Skontaktuj się z nami , aby uzyskać szczegóły dotyczące licencjonowania/integracji!

 • Program Paragon Backup and Recovery zawiera wiele opcji, ale nadal jest łatwy w użyciu, a program utrzymuje pozycję najlepszego narzędzia do tworzenia kopii zapasowych dysków.

  PCadvisor
  pcadvisor.co.uk

PARAGON BACKUP & RECOVERY FREE
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ NIŻ TYLKO BACKUP? SPRÓBUJ PARAGON HARD DISK MANAGER

 • Zacznij za darmo, zaaktualizuj do premium w razie potrzeby

 • Więcej darmowych funkcji

 • Ulepszony tryb chroniony i ulepszona możliwość odzyskania

 • Obsługa Windows 10

 • Zautomatyzowane kopie zapasowe. Zrzut ekranu.
  Skonfiguruj zautomatyzowane kopie zapasowe szybko i łatwo!
  Zadania tworzenia kopii zapasowych dla partycji, dysków twardych, folderów lub pojedynczych dokumentów są tworzone w ciągu kilku sekund. A może wolisz utworzyć kopię zapasową całego systemu Windows, w tym wszystkich danych, programów i ustawień?

Funkcje

Dzięki Backup & Recovery Preview otrzymasz potężne narzędzie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych i przywracania komputera z systemem Windows oraz danych.

 

Funkcje

Korzyści

Kopia zapasowa dysku

Zapisuj nie tylko wszystkie informacje na dysku, ale także struktury usług systemowych. Program jest idealny do tworzenia kopii zapasowych całego dysku twardego (w tym dysków GPT) lub partycji systemowych w celu zagwarantowania możliwości działania systemu operacyjnego.

Różnicowa kopia zapasowa

Oszczędzaj miejsce na kopie zapasowe, archiwizując tylko zmiany wprowadzone od ostatniego pełnego obrazu sektorowego.

Przyrostowa kopia zapasowa

Wykraczaj poza mechanizmy różnicowe i twórz kopie zapasowe zmodyfikowanych danych wraz z przyrostem pełnych archiwów sektorowych.

Elastyczne przywracanie (tylko w WinPE!)

Przywróć cały dysk, osobne partycje lub tylko te pliki, które są potrzebne z poprzedniego obrazu kopii zapasowej - w środowisku WinPE.

Nośnik ratunkowy WinPE

Dzięki Backup & Recovery Preview, możesz stworzyć pełnowartościowe środowisko ratunkowe oparte na systemie Windows i zapisać je na nośniku startowym (takim jak napęd CD lub pamięć USB).
Nośnik odzyskiwania umożliwia uruchomienie komputera w celu konserwacji lub odzyskiwania, nawet jeśli system operacyjny jest uszkodzony lub nie można go użyć.

Obsługiwana technologia

Obsługa Windows
Interfejsy magistrali komputerowych
Magazyny
Schematy partycjonowania
Systemy plików

Pliki do pobrania

Aktualna wersja

Pobierz Backup & Recovery Preview 64bit
Pobierz Backup & Recovery Preview 32bit

Bezpłatna licencja jest ważna dla 1 komputera na konto użytkownika.

Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku domowego. Aby dowiedzieć się więcej o opcjach komercyjnych, wypełnij poniższy formularz.

Dokumentacja produktu

Pobierz podręcznik użytkownika Backup & Recovery Preview

Dowiedz się więcej

Pokaż ulotkę Backup & Recovery Preview

Linki zewnętrzne

Narzędzie do zarządzania danymi typu "ustaw i zapomnij" z podstawową funkcją tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla użytkowników komputerów. Zobacz więcej* ››

*Paragon Software Group nie ponosi odpowiedzialności za zawartość lub dokładność jakiejkolwiek strony trzeciej.