Używamy plików cookies, by umożliwić korzystanie w pełni z naszych serwisów. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Więcej informacji ››

Pomoc techniczna Paragon


  • Bezpłatne wsparcie dla pełnych wersji
  • Dedykowany zespół profesjonalistów
  • Nagradzane oprogramowanie
  • Bazy wiedzy, dokumentacja i fora społecznościowe

Darmowy dostęp online do centrów rozwiązań


 

Pomoc za pośrednictwem formularza


Nadal potrzebujesz pomocy? Prześlij Prośbę o wsparcie.

Czas odpowiedzi – gwarantowany czas reakcji na żądanie wynosi 3 dni robocze, a zwykle 24 godziny. W tym terminie skontaktuje się z Tobą jeden z naszych inżynierów wsparcia z odpowiedzią lub ewentualnie z prośbą o wyjaśnienie szczegółów.

Użyj konta MyParagon do:

Aktualizacja produktu

Aktualizacja to wydanie programu zawierające drobne ulepszenia oprogramowania. Aktualizacje bieżącej wersji oprogramowania są udostępniane bezpłatnie wszystkim zarejestrowanym klientom.Istnieją dwa sposoby uzyskania aktualizacji produktu:

  1. Zaloguj się do usługi MyParagon, znajdź sekcję Aktualizuj/uaktualnij i pobierz składniki produktu
  2. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży za pośrednictwem formularza wniosku przy użyciu żądania "Dostawa/pobranie" lub "Aktualizacja/Uaktualnienie", w zależności od pytania.

Uaktualnienie produktu


Uaktualnienie to nowa wersja produktu zawierająca główne usprawnienia oprogramowania i nowe funkcje. Uaktualnienia są dostępne dla wszystkich zarejestrowanych klientów bezpłatnie w ciągu jednego miesiąca po zakupie produktu (z wyjątkiem Promocji specjalnych).

Aby dokonać uaktualnienia, zaloguj się do usługi MyParagon i sprawdź sekcję Aktualizacja/Uaktualnienie, aby dowiedzieć się, jakie opcje aktualizacji są dostępne, lub skontaktuj się z naszą sprzedażą za pośrednictwem formularza wniosku przy użyciu żądania "Aktualizacja/Uaktualnienie"

Uaktualnienie krzyżowane


Uaktualnienie krzyżowane to idealny sposób dla każdego użytkownika, który obecnie jest właścicielem jednego z produktów Paragon, aby przejść do innego produktu. Aby dokonać uaktualnienia, zaloguj się do usługi MyParagon i sprawdź sekcję Kup Uaktualnienie, aby dowiedzieć się, jakie opcje aktualizacji są dostępne, lub skontaktuj się z naszą sprzedażą za pośrednictwem formularza wniosku przy użyciu żądania "Aktualizacja/Uaktualnienie"

Baza wiedzy

Sprawdź naszą Bazę wiedzy, aby znaleźć rozwiązania na znane problemy.

Fora pomocy technicznej

Dziel się informacjami i doświadczeniami z innymi użytkownikami produktów Paragon, rejestrując się na stronie Forum pomocy technicznej. Starsze fora pomocy wciąż są doskonałą bazą danych przydatnych informacji.

Elastyczne licencjonowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Niezależnie od tego, czy szukasz produktów do domu lub firmy, Paragon Software Group spełni Twoje potrzeby. Wybierz model licencji, który najlepiej pasuje do Twoich wymagań z poniższej listy. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dostosowanej licencji:
Skontaktuj się z nami ›

 

Licencja użytkownika końcowego firmy Paragon Software dostępna jest tutaj.

Rodzaje licencji

Licencja pojedyncza

Pojedyncza licencja jest przeznaczona do stałej instalacji oprogramowania w jednym systemie i jest nieograniczona. Użytkownik nie może w żaden sposób wypożyczać ani redystrybuować oprogramowania, a także dokumentów gadżetów innej osobie.

Licencja zbiorcza

W przypadku licencji zbiorczej ceny są obliczane od dwóch do kilkuset jednostek. Licencja zbiorcza jest przeznaczona do trwałej instalacji na liczbę systemów odpowiadającą zakupowi i jest nieograniczona. Kolejne licencje można nabyć w ciągu roku z takimi samymi rabatami.

Licencja lokalna

Licencja lokalna daje prawo do korzystania z oprogramowania w jednej lokalizacji firmy. Jeśli nastąpi wzrost liczby systemów, nie zostaną naliczone dodatkowe koszty dodatkowych licencji (w okresie obowiązywania licencji nie trzeba będzie kupować dodatkowych licencji). Cena licencji zostanie obliczona na żądanie, w zależności od istniejących systemów lokalizacji firmy.

Licencja dla przedsiębiorstw

Licencja dla przedsiębiorstw daje prawo do korzystania z oprogramowania niezależnie od lokalizacji w przedsiębiorstwie we wszystkich działach. Jeśli nastąpi wzrost liczby systemów lub lokalizacji przedsiębiorstw, nie będą ponoszone dodatkowe koszty związane z dodatkowymi licencjami (w okresie obowiązywania licencji nie będą potrzebne dodatkowe licencje). Cena licencji zostanie obliczona na żądanie, w zależności od istniejących systemów przedsiębiorstwa.

Licencja edukacyjna

Nasz program licencjonowania edukacyjnego ma na celu uczynienie narzędzi firmy Paragon bardziej przystępnymi dla studentów, nauczycieli, szkół, szkół wyższych i uniwersytetów. Zasadniczo oferujemy klientom rabaty na wszystkie produkty. Ponadto, znając trudną sytuację finansową instytucji edukacyjnych na całym świecie, opracowaliśmy kilka opłacalnych opcji licencjonowania naszych narzędzi systemowych i jesteśmy gotowi omówić specjalne warunki zgodnie z wymogami i ograniczeniami budżetowymi każdej pojedynczej instytucji. Aby kupić produkty Paragon Software w edukacyjnej cenie rabatowej, skontaktuj się z nami.

Licencja technika - łatwy sposób na utrzymanie kilku komputerów

Licencja dla technika jest cenną i opłacalną opcją dla administratorów systemów, techników i konsultantów IT, którzy utrzymują wiele systemów w małych, średnich lub dużych środowiskach korporacyjnych. Licencja technika musi być używana tylko w trybie nadzorowanym i uprawnia licencjonowanego użytkownika do korzystania z oprogramowania podczas okresu obowiązywania licencji na predefiniowaną liczbę systemów we wstępnie określonej liczbie lokalizacji *, pod warunkiem, że oprogramowanie nie jest zainstalowane lub używane w więcej niż jednym systemie w danym czasie . Po zainstalowaniu lub używaniu oprogramowania w jednym systemie nie można go używać w żadnym innym systemie bez zakupu dodatkowych licencji. Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedaży/udzielania licencji.

*Jedna lokalizacja - jedno miejsce zawierające jeden lub więcej budynków w obrębie tej samej lokalizacji lub promieniu 8 km

Licencja na stanowisko

Model licencyjny na stanowisko jest idealny do klasy lub kafejki internetowej. Użytkownicy będą mogli szybko wdrożyć lub odzyskać cały pakiet identycznych komputerów w standardowej konfiguracji, na przykład podczas przerwy między dwiema lekcjami.

Licencje "roll-out"

Model licencjonowania "roll-out" będzie pasował do większości producentów systemów, VAR i integratorów systemów, aby wyposażyć grupę komputerów w stanie bare-metal w system operacyjny i przeprowadzić ich konfigurację