Używamy plików cookies, by umożliwić korzystanie w pełni z naszych serwisów. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Więcej informacji ››

Pracownia komputerowa 50 stacji
NOWOŚĆ
Paragon

Hard Disk Manager™ Advanced

Bezpieczeństwo danych może być proste zarówno dla początkujących użytkowników, jak i dla ekspertów Produkt dostępny jest w angielskiej wersji językowej. Do wygenerowania licencji wymagamy podania nazwy oraz adresu szkoły.
 • Zorganizuj swoje dyski, zapewnij pojemność i wydajność nośników pamięci
 • Przesyłaj systemy w locie, używaj do woli urządzeń fizycznych i wirtualnych
 • Użyj profesjonalnej kopii zapasowej, aby zabezpieczyć systemy, aplikacje i dane
 • Zawsze pracuj bezproblemowo z naprawą i odzyskiwaniem systemu
Kup teraz 999 zł brutto
Paragon Hard Disk Manager for Windows. HTML Banner.

Hard Disk Manager to narzędzie typu “wszystko w jednym” służące do ochrony, utrzymania niezawodności działania i zarządzania komputerem PC. Program Hard Disk Manager Pracownia komputerowa bazuje na wersji Advanced i zawiera wszystkie narzędzia przeznaczone do zarządzania dyskami twardymi, włączając w to partycjonowanie, tworzenie i przywracanie kopii zapasowych, migracje, optymalizacje, a także wymazywanie dysków twardych, zarządzanie rozruchem i przywracanie systemu.


Licencja typu „Pracownia komputerowa” skierowana jest do szkół, gimnazjów oraz uczelni wyższych, może być użytkowana na komputerach znajdujących się w tych instytucjach – zarówno na komputerach w pracowniach komputerowych jaki i sekretariatach oraz pomieszczeniach kadry dydaktycznej.

Maksymalna liczba obsługiwanych komputerów dla jednej licencji: 50 komputerów.
Licencja posiada wieczysty okres licencjonowania (na wersję aplikacji).

Hard Disk Manager for Windows Cztery narzędzia, jeden interfejs użytkownika! Backup & Recovery Partition Manager Drive Copy Disk Wiper
 • “Paragon Hard Disk Manager oferuje szereg niezawodnych i skutecznych narzędzi dla dysków twardych, większość z nich jest obsługiwana za pomocą pomocnych kreatorów, dzięki czemu narzędzie jest niezwykle łatwe w użyciu. Jeśli potrzebujesz solidnego pakietu all-in-one, wypełnionego biznesowymi dodatkami, to zdecydowanie warto spróbować. Program Paragon Hard Disk Manager zapewnia zestaw skutecznych i niezawodnych funkcji.”

  TechWorld IDG, 2018

Początkujący użytkownicy

“Kompleksowy" niekoniecznie musi oznaczać "trudny". Łatwe Kreatory przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy niezbędne do pomyślnego wykonania najczęstszych zadań, takich jak konfiguracja nowego komputera, wymiana starego dysku na nowy szybki dysk SSD, odzyskanie systemu w przypadku awarii lub szkodliwego oprogramowania i nie tylko.

 • Paragon Hard Disk Manager for Windows. Manage storage devices on your computer. Screenshot.
  Hard Disk Manager wyświetla układ wszystkich urządzeń magazynujących podłączonych do komputera w tradycyjnym widoku mapy dysku.

Spójrzmy prawdzie w oczy: możesz napotkać problem, którego nie będziesz w stanie naprawić sam, wymagając pomocy bardziej doświadczonego przyjaciela lub profesjonalisty. Aby jednak uzyskać właściwą pomoc, musisz przygotować się wcześniej. Posiadanie HDM i tworzenie regularnych kopii zapasowych może zaoszczędzić wiele czasu i kłopotów w przyszłości.

Zaawansowani użytkownicy

Zaawansowani użytkownicy mogą wykorzystywać bardziej złożone scenariusze i uruchamiać specjalistyczne narzędzia zapewniające pełną kontrolę nad określonymi zadaniami.

 • Paragon Hard Disk Manager for Windows. Manage backup operations on Windows. Screenshot.
  Zarządzaj i kontroluj ukończone, zaplanowane i aktualnie wykonywane operacje z jednego miejsca.

Tryb chroniony

Protected mode

Zalecamy korzystanie z trybu chronionego, który jest domyślnie włączony. W tym trybie wszystko, co chcesz zrobić, jest najpierw umieszczane w kolejce, a zmiany są wprowadzane tylko po weryfikacji użytkownika. Nie musisz czekać na zakończenie operacji, zanim będziesz mógł przejść dalej, ponieważ wykonanie niektórych operacji może trochę potrwać. Co ważniejsze, możesz cofać się o jeden krok za każdym razem w przypadku problemów lub cofnąć wszelkie zmiany już wprowadzone.

Zacznij za darmo

Start for free

Hard Disk Manager Basic to w pełni funkcjonalna wersja, która zawiera wybór kluczowych funkcji, dzięki czemu można od razu zabezpieczyć swój komputer. Zawiera podstawowe funkcje partycjonowania, które pomagają w prawidłowym organizowaniu i funkcjonowaniu dysków, a także profesjonalne kopie zapasowe umożliwiające bezpieczne przechowywanie i przywracanie danych.

Paragon Recovery Media Builder

Paragon Recovery Media Builder

Hard Disk Manager jest również wyposażony w pełnoprawną aplikację Paragon Recovery Media Builder, która pomaga skorygować większość problemów związanych z rozruchem, które mogą wystąpić z powodu błędów logicznych, awarii sprzętu lub awarii. Dodatkowo, jeśli system ulegnie uszkodzeniu lub zostanie naruszony - włączając w to problemy spowodowane przez złośliwe oprogramowanie lub oprogramowanie ransomware - będziesz w stanie szybko przywrócić pełną sprawność systemu i aplikacji przy minimalnej utracie danych.

Uaktualnij do wersji premium

W dowolnym momencie możesz uaktualnić do pakietu Advanced, który:

 • Obejmuje do trzech komputerów osobistych
 • Oferuje szereg zaawansowanych funkcji
 • Obejmuje wsparcie techniczne premium
 • Gwarantuje rabaty na inne produkty Paragon

Zmień rozmiar partycji w locie

Resize partitions on the fly

Wewnętrzny dysk pracuje wolno na przestrzeni dyskowej? Ten dylemat często występuje, gdy masz wiele partycji, aby pomieścić różne systemy i typy danych. Za pomocą Hard Disk Manager można zmieniać rozmiar partycji w locie, aby zmaksymalizować dostępną pojemność pamięci.

Oczyść nośnik

Clean up media

Podczas usuwania starego komputera warto najpierw wyczyścić dane osobiste. Hard Disk Manager sprawia, że zadanie to staje się natychmiastowe, nieodwracalnie niszcząc dane przechowywane na urządzeniu.
Alternatywnie możesz zdecydować się tylko na wyczyszczenie nieużywanego miejsca (w takim przypadku usunięte pliki mogą zostać przywrócone), przy jednoczesnym zachowaniu nienaruszonych danych. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, ile wycieka poufnych danych w wyniku zaniedbania tej prostej zasady.

Przesyłaj na żywo swoje systemy i dane

Live transfer your systems and data

Załóżmy, że chcesz zmienić stary mechaniczny dysk twardy (HDD) na szybkie nowe półprzewodnikowe urządzenie magazynujące (SSD). Z Hard Disk Manager po prostu wybierasz, gdzie chcesz, aby system Windows był i będzie gotowy do uruchomienia. Możesz nawet kontynuować pracę nad systemem podczas zmiany lokalizacji systemu Windows! Żadne ręczne operacje ani ponowne uruchamianie nie są konieczne - po prostu przełącz, gdy wszystko będzie gotowe.

Funkcje pakietu

Basic Advanced
Obsługa Windows

Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Obsługiwana technologia

Interfejsy magistrali komputerowych
Magazyny
Obsługiwane schematy partycjonowania
Systemy plików

Najczęściej zadawane pytania

Nie mogę znaleźć darmowych produktów opartych na HDM (Partition Manager/Backup & Recovery/Rescue Kit Free) i niektórych komercyjnych edycji na waszej stronie. Czy są one usunięte?
Czy mogę używać Waszego produktu w najnowszej aktualizacji Windows 10 Creators?
Czy mogę korzystać z pamięci w chmurze jako miejsca docelowego kopii zapasowych?
Jaką konfigurację RAID obsługuje wasz produkt?
Mój kontroler SATA / RAID nie jest rozpoznawany przez nośnik ratunkowy WinPE.
Czy Wasz produkt obsługuje dyski dynamiczne Microsoft?
Czy mogę zmienić układ woluminów zaszyfrowanych funkcją BitLocker?
System Windows prosi o aktywację po skopiowaniu na inne urządzenie magazynujące.
Czy mogę aktywować i używać darmowej wersji produktu na kilku komputerach?
Czy mogę ponownie aktywować moją licencję na innym komputerze?
Ile razy mogę ponownie aktywować moją licencję?

Zasoby

Aktualna wersja

Pobierz Paragon Hard Disk Manager for Windows

Poprzednie wersje

Pobierz Paragon Hard Disk Manager 15 (z konta MyParagon)

Dokumentacja produktu

Pobierz podręcznik użytkownika Paragon Hard Disk Manager for Windows
Pobierz ulotkę Paragon Hard Disk Manager for Windows

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z pomocą techniczną lub wyślij zapytanie do pomocy technicznej.