Używamy plików cookies, by umożliwić korzystanie w pełni z naszych serwisów. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Więcej informacji ››

Paragon

Protect & Restore

Ciągłość funkcjonowania Twojej firmy
 • Znaczne zmniejszenie obciążenia administracyjnego
 • Pełne dostosowanie firmowych parametrów RTO oraz RPO
 • Idealne rozwiązanie dla systemów fizycznych i wirtualnych
Kup teraz
2846 zł
Backup & Recovery. HTML Banner.
icon sanitize

Wszystko w jednym

Pojedyncze rozwiązanie chroniące platformy ESX/ESXi i Hyper-V, a także fizyczne systemy Windows - redukcja kosztów dzięki znacznemu zmniejszeniu obciążenia administracyjnego związanego z tymi środowiskami.

icon sanitize

Łatwe monitorowanie

Zarządzanie wszystkimi zadaniami związanymi z kopiami zapasowymi z poziomu centralnej konsoli wyposażonej w rozbudowane możliwości testowania, raportowania i analizy.

icon sanitize

Ciągłość biznesowa

Rozwiązanie w pełni dostosowuje się do firmowych parametrów RTO oraz RPO. Rozbudowany zestaw funkcji, takich jak natychmiastowa replikacja, automatyczna walidacja danych, testowanie odtwarzania po awariach i wiele więcej, zapewnia ciągłość biznesową.

icon sanitize

Efektywne wykorzystanie magazynu danych

Obsługa magazynów multi-tier, możliwość archiwizacji i automatyczne usuwanie danych nadmiarowych - te i wiele innych funkcji sprawia, że Paragon Protect & Restore jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem.

icon sanitize

Płynna integracja i skalowalność

Rozwiązanie dostosowuje się do środowiska IT i może zostać rozszerzone o możliwość współpracy z hipernadzorcami VMware oraz Hyper-V. Rekonfiguracja magazynu danych oraz rozszerzenie infrastruktury trwa zaledwie kilka minut.

icon sanitize

Odtwarzanie po awariach od 1994 r.

Rozległe doświadczenie firmy Paragon Software, wynikające z niemal 30-letniego rozwoju technologii oraz wsparcia klientów, jest gwarancją dopracowanych i funkcjonalnych produktów.

Najlepsze praktyki
 • Zrzut ekranu: Wymazywanie wybranych danych

  Backup systemów-gości vSphere

  Paragon Protect & Restore (PPR) może funkcjonować w warstwie wirtualizacji i bezpośrednio wdrażać mechanizm migawek VMware do kopii zapasowych. Metoda bez agenta znacznie zwiększa wydajność backupu przy jednoczesnej minimalizacji obciążenia maszyn docelowych oraz hipernadzorcy. Co więcej, do wykonania kopii zapasowych nie ma potrzeby dostarczania danych uwierzytelniania dla każdego systemu-gościa.

   

Paragon Protect & Restore

Funkcje

Funkcje Korzyści

Ochrona vSphere
Bezagentowy backup systemów-gości Znaczne zwiększenie wydajności backupowania danych przy jednoczesnej minimalizacji obciążenia maszyn docelowych oraz hipernadzorców. Paragon Protect & Restore pozwala na tworzenie kompletnych kopii zapasowych wszelkich maszyn wirtualnych (Windows, Linux itd.) hostowanych przez vSphere - niezależnie od tego, czy są w trybie online czy offline.
Bezagentowe replikowanie gości Replikowanie zapewnia najwyższy wskaźnik RTO (Recovery Time Objectives), ponieważ technologia ta pozwala na tworzenie klonów maszyn docelowych w dowolnym magazynie danych ESX.
Backup z agentem systemów odpornych na awarie i niekomercyjnych środowisk ESX Z racji tego, że mechanizm migawek VMware nie obsługuje bezagentowego tworzenia kopii zapasowych systemów odpornych na awarie, Paragon Protect & Restore może backupować te systemy z użyciem agentów. Taka sama zasada ma zastosowanie w przypadku systemów-gości hostowanych przez niekomercyjne wersje ESX oraz maszyn wirtualnych z dyskami RDM.
Przełączanie awaryjne na repliki Błyskawiczne wznowienie pracy poprzez przełączenie maszyny wirtualnej na jej replikę. Replika przejmuje wszystkie zadania oryginalnej maszyny produkcyjnej. Cały proces trwa zaledwie kilka sekund.
Testowanie przełączania awaryjnego Test wykonywany w odizolowanym środowisku w celu zagwarantowania, że replika jest w każdym momencie gotowa na przełączenie awaryjne. Procedura ta ma następujące zalety:
 • zapewnienie, że określony schemat replikacji generuje działające repliki,
 • gwarancja prawidłowego działania planu naprawczego w przypadku wystąpienia awarii,
 • przygotowanie firmy na najgorszy scenariusz.
Natychmiastowe odtwarzanie Paragon Protect & Restore może uruchomić maszynę wirtualną z dowolnego dostępnego punktu przywracania. Pozwala to na zminimalizowanie przestojów do czasu, gdy zakończy się standardowa procedura odtwarzania z kopii zapasowej. Procedura ta świetnie sprawdza się także w celach testowych.
Odtwarzanie w nowej/oryginalnej lokalizacji Maszyna może zostać odtworzona w swojej oryginalnej lokalizacji bez agenta (co spowoduje wymazanie pierwotnej maszyny) lub w nowym miejscu.
Odtwarzanie na poziomie plików Paragon Protect & Restore pozwala na przeglądanie zawartości obrazów backupów oraz replik maszyn wirtualnych w celu odtwarzania poszczególnych plików lub folderów. Wymagane dane mogą być odtwarzane lokalnie (na maszynie z zainstalowaną konsolą Protect & Restore) lub na zasobie sieciowym, o ile oryginalna struktura katalogów pozostanie nietknięta.
Proxy ESX Aby zapewnić największą wydajność tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania, agent podejmujący interakcje z infrastrukturą VMware powinien znajdować się możliwie najbliżej magazynu danych wykorzystywanego do przechowywania obrazów z backupami. Jeżeli w infrastrukturze występuje więcej niż jeden host vSphere lub ESX, nie da się tego osiągnąć z użyciem jednego punktu wejścia. Paragon Protect & Restore rozwiązuje ten problem z użyciem inteligentnego mechanizmu, który pozwala uruchamiać wiele agentów ESX - każdy dla jednego magazynu danych. System automatycznie wyznacza jednego z agentów jako głównego i przydziela mu rolę administracyjną (most ESX).
Obsługa VMware CBT Wykorzystanie VMware CBT (Changed Block Tracking) zapewnia możliwość tworzenia pełnych lub przyrostowych kopii zapasowych oraz replik bez naruszania serwera ESX. W tym trybie do backupu zapisywane są wyłącznie zmiany, które zaistniały od momentu utworzenia ostatniej pełnej kopii zapasowej. Zastosowanie autorskiego algorytmu kompresji firmy Paragon sprawia, że archiwa z kopiami zapasowymi zajmują znacznie mniej miejsca niż oryginalne dane.
Obsługa technologii Paragon ITE (Image Transfer Engine) Paragon opracował opcjonalną metodę śledzenia zmian w danych. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się świetnie, gdy mechanizm CBT zawiedzie lub jest niedostępny.
Kopia w trybie Mechanizm przydatny, gdy wszystkie inne opcje zawiodły i nie można w inny sposób utworzyć kopii maszyny docelowej. W tym trybie mogą być tworzone wyłącznie pełne kopie zapasowe.
Ochrona maszyn fizycznych
Backup maszyn fizycznych z użyciem agenta Na każdym fizycznym komputerze z systemem Windows instalowany jest specjalny agent, który obsługuje zadania związane z kopiami zapasowymi przypisane do niego w ramach infrastruktury Paragon Protect & Restore.
Backup całych maszyn Tworzenie kopii zapasowych całych komputerów zapewnia całkowite bezpieczeństwo informacji.
Backup wybiórczy Backupowanie poszczególnych dysków pozwala elastycznie dobierać okna czasowe procesu tworzenia kopii zapasowych oraz zmniejszyć wymogi związane z wolnym miejscem.
Kreator natychmiastowej ochrony Natychmiastowa ochrona poszczególnych fizycznych serwerów i stacji roboczych dzięki szybkiej konfiguracji i błyskawicznemu uruchamianiu backupowania.
Backup poza domeną Paragon Protect & Restore może tworzyć kopie zapasowe komputerów, które nie są częścią domeny.
Zdalne odtwarzanie Administrator może odtwarzać dyski z danymi (nie dotyczy to dysków z systemami operacyjnymi) bezpośrednio z konsoli Protect & Restore.
Odtwarzanie na komputerach bez systemu Komputer bez systemu lub z systemem, który uległ awarii i nie uruchamia się, może zostać wystartowany ze specjalnego nośnika ratunkowego ze środowiskiem WinPE. Nośnik taki może zostać zawczasu przygotowany przy użyciu kreatora z uwzględnieniem konfiguracji sieci firmowej. Po nawiązaniu połączenia z infrastrukturą Paragon Protect & Restore administrator może wskazać komputer lub dysk docelowy i żądny punkt przywracania.
Paragon Recovery-ID Automatyczne, zdalne odtwarzanie bez potrzeby interakcji lokalnego użytkownika.
Natychmiastowe odtwarzanie Paragon Protect & Restore może zostać wykorzystany do uruchomienia maszyny wirtualnej z dowolnego dostępnego punktu przywracania. Pozwala to zminimalizować przestoje do momentu zakończenia procesu standardowego odtwarzania z backupu. Funkcja ta działa z użyciem NFS (Network File System) i świetnie sprawdza się także w zastosowaniach testowych.
Awaryjne przełączenie repliki / testowe przełączenie repliki Paragon Protect & Restore łączy technologie backupowania dla maszyn fizycznych i wirtualnych, dzięki czemu możesz z łatwością konwertować obrazy kopii zapasowych maszyn fizycznych do postaci replik maszyn wirtualnych. Poza wieloma innymi zasadami, mechanizm ten oferuje możliwość awaryjnego przełączania repliki, także w zastosowaniach testowych.
Odtwarzanie na innym sprzęcie Administrator może odtworzyć komputer z systemem Windows bezpośrednio na innym sprzęcie (nawet z istotnymi różnicami w konfiguracji) bez konieczności ponownego instalowania systemu operacyjnego oraz aplikacji.
Odtwarzanie na poziomie plików Paragon Protect & Restore pozwala na przeglądanie archiwów z kopiami zapasowymi maszyn fizycznych w celu odtwarzania poszczególnych plików lub folderów. Wybrane dane mogą zostać otworzone lokalnie (na maszynie z zainstalowaną konsolą Protect & Restore) lub na dysku sieciowym, o ile oryginalna struktura katalogów pozostanie niezmieiona.
Ochrona MS Exchange
Ochrona na poziomie aplikacji Paragon Protect & Restore obsługuje środowisko MS Exchange 2007/2010/2013 na poziomie aplikacji i pozwala na skuteczne tworzenie kopii zapasowych bazy danych bez naruszania produkcyjnego serwera poczty e-mail.
Łańcuchy przyrostowe i unikanie duplikacji danych na poziomie bloków Zastosowanie backupów przyrostowych daje dodatkowe możliwości dzięki znacznikom czasowym. Nawet podczas tworzenia pełnej kopii zapasowej Paragon Protect & Restore analizuje i transferuje tylko te bloki bazy danych, które uległy zmianie od momentu zapisywania poprzedniego backupu. Dzięki temu program optymalizuje obciążenie serwera i minimalizuje ilość potrzebnego miejsca. Jeżeli konfiguracja Exchange nie dopuszcza tworzenia backupów przyrostowych, Paragon Protect & Restore automatycznie będzie wykonywał pełne kopie zapasowe.
Szeroki wachlarz opcji odtwarzania na poziomie bazy danych Paragon Protect & Restore może odtwarzać różne magazyny danych, grupy magazynów lub wszystkie grupy jednoczenie zarówno do oryginalnej jak i nowej lokalizacji.
NOWOŚĆ Elastyczne odtwarzanie na poziomie skrzynki pocztowej Paragon Protect & Restore pozwala na odtwarzanie poszczególnych skrzynek pocztowych. Zawartość skrzynki pocztowej standardowo jest odtwarzana w oryginalnej lokalizacji. Technologia wykorzystywana przez Paragon Protect & Restore zapewnia, że e-maile znajdujące się w oryginalnej lokalizacji pozostaną nietknięte - z backup zostaną otworzone tylko te wiadomości, które już się tam nie znajdują.
Obsługa replik Exchange oraz konfiguracji klastrowych Paragon Protect & Restore obsługuje szereg konfiguracji klastrowych: DAG (Database Availability Group), LCR (Local Continuous Replication) itd.
Ścisła integracja z PEGR Jeżeli korzystasz z rozwiązania Paragon Protect & Restore wraz z technologią Paragon Granular Recovery (PEGR), administrator może łatwo połączyć bazy danych e-mail z produktem MS Outlook w celu przeglądania i odtwarzania poszczególnych wiadomości.
Możliwości tworzenia obrazów i replik
Rozszerzony format kopii zapasowych pVHD (Paragon Virtual Hard Drive) to innowacyjny format archiwów z backupami maszyn wirtualnych i fizycznych. Oferuje możliwość szyfrowania, kompresowania i wykonywania szczegółowych testów integralności. Format pVHD jest wysoce efektywny podczas korzystania z łańcuchów przyrostowych oraz w trakcie synchronizacji danych. Archiwa z kopiami zapasowymi są mniejsze i lepiej zabezpieczone, a jeżeli zajdzie taka potrzeba - mogą zostać łatwo skonwertowane do standardowego formatu VHD.
Wygodny mechanizm planowania Możliwość zdefiniowania częstotliwości uruchamiania procesu tworzenia kopii zapasowej: co kilka minut (daje to niemal ciągłą ochronę danych) lub raz dziennie, tygodniowo, w określone dni itd.
Filtry wykluczania/zawierania danych w backupie Filtry wykluczania przyspieszają proces backupowania i zmniejszają ilość potrzebnego miejsca.
Szyfrowanie kopii zapasowej Lokalne lub sieciowe magazyny danych z kopiami zapasowymi mogą być szyfrowane z użyciem 256-bitowego algorytmu AES, co chroni je przed nieautoryzowanym dostępem.
Obsługa Microsoft VSS Tworzenie migawek z użyciem usługi Volume Shadow Copy Service (VSS) firmy Microsoft zapewnia 100% spójność danych.
Obsługa Paragon UFSD Opracowana przez firmę Paragon technologia UFSD wykrywa różne systemy plików w istniejących kopiach zapasowych i pozwala na uzyskiwanie szybkiego dostępu do dysków wirtualnych oraz fizycznych.
Magazyny danych i technologie
Obsługiwane poziomu magazynów danych Paragon Protect & Restore pozwala zapisywać dane kopii zapasowych w magazynach danych ESX, na lokalnych dyskach twardych, a także w udziałach UNC, NAS czy SAN.
Obsługa rotacji nośników Możliwość skonfigurowania niezależnych zestawów danych, które obejmują tyle zewnętrznych dysków twardych, ile tylko chcesz. Paragon Protect & Restore pozwala dodawać oraz usuwać nośniki w ramach zestawu danych w dowolnym momencie i bez konieczności ponownego konfigurowania zasad backupu, które wykorzystują ten zestaw danych jako adres docelowy. W ten sposób można zmniejszyć czas przestojów oraz ryzyko utraty danych.
Wielowarstwowa infrastruktura magazynu danych Paragon Protect & Restore oferuje podwójną ochronę systemów docelowych poprzez zastosowanie dwupoziomowej struktury magazynu danych z kopiami zapasowymi. Pozwala to na umieszczenie głównych lokalizacji magazynu z kopiami możliwie najbliżej systemów, które mają być na bieżąco backupowane, w celu zapewnienia szybkiego przesyłania danych. Do archiwizacji w rzadszych odstępach czasu mogą zostać użyte lokalizacje, które są bardziej oddalone, jednak oferują więcej miejsca oraz ochronę przed awariami.
Unikanie duplikatów w kopiach zapasowych Autorska technologia firmy Paragon, która pozwala na znaczne zmniejszenie ilości potrzebnego miejsca. Aby mieć pewność, że kopie zapasowe nie zawierają nadmiarowych danych, administrator może połączyć magazyn danych (lokalny i/lub sieciowy) z serwerem odpowiedzialnym za usuwanie duplikatów. Omawiany proces pozwala także skrócić czas backupowania i zmniejszyć obciążenie ruchu sieciowego.
Wstrzykiwanie magazynu danych Lokalne i sieciowe magazyny danych, a także magazyny ESX, mogą być importowane z innych infrastruktur Paragon Protect & Restore. Pozwoli to na uzyskanie dostępu do wszystkich przechowywanych w nich kopii zapasowych.
Mechanizm rozszerzonego przechowywania danych Funkcja umożliwiająca monitorowanie czasu życia kopii zapasowych oraz zajmowanego przez nie miejsca.
Przeglądanie magazynu danych Wygodne przeglądanie kopii zapasowych z użyciem przejrzystego interfejsu i weryfikowanie, odtwarzanie lub usuwanie ich zawartości.
Eksportowanie backupu Nawet jeżeli serwer administracyjny i przechowujący kopie zapasowe zostanie uszkodzony lub nie będzie można uzyskać do niego dostępu przez sieć, nośnik ratunkowy ze środowiskiem WinPE może posłużyć do wyeksportowania wszystkich dostępnych punktów przywracania infrastruktury Paragon Protect & Restore w celu lokalnego odtworzenia maszyny.
Zarządzanie i administracja
Pomoc techniczna Dostęp 24/7 do ekspertów z zespołu pomocy technicznej poprzez e-mail i/lub telefon.
Architektura rozproszona Paragon Protect & Restore korzysta z architektury rozproszonej, co ułatwia zarządzanie środowiskami o różnych rozmiarach i obejmujących wiele konfiguracji.
Obsługa złożonych infrastruktur Rozwiązanie pozwala na bezproblemowe zarządzanie rozbudowanymi infrastrukturami obejmującymi do 20 000 obiektów Active Directory w ramach każdego kontenera.
Konsola zarządzająca Paragon Protect & Restore Centralna konsola zarządzająca infrastruktury Paragon Protect & Restore pozwala na kontrolowanie wszystkich środowisk fizycznych i wirtualnych.
Statystyki, powiadomienia i raporty w czasie rzeczywistym Paragon Protect & Restore został wyposażony w inteligentne narzędzia do monitorowania wszystkich procesów. Generowane w czasie rzeczywistym statystyki dają pełny wgląd w odbywające się działania. Konsola zarządzająca może zostać wykorzystana do zdefiniowania, jakie zdarzenia (błędy, ostrzeżenia, informacje itd.) powinny generować powiadomienia wysyłane poprzez e-mail.
Natywne bezpieczeństwo Paragon Protect & Restore Paragon Protect & Restore oferuje możliwość wykorzystana specjalnego trybu PPE pozwalającego na wykonanie kopii zapasowej w środowiskach heterogenicznych obejmujących domenę Windows, stacje robocze, a także maszyny z systemem Linux, do których nie można uzyskać dostępu z poziomu kontrolera domeny. Mechanizm działa na zasadzie »jedno połączenie – jedna sesja« i minimalizuje możliwość nieautoryzowanego dostępu, ponieważ każde połączenie z infrastrukturą Paragon Protect & Restore jest traktowane jako oddzielna sesja z indywidualnym identyfikatorem.
Kreator nośnika ratunkowego Możliwość wygenerowania startowego nośnika ratunkowego ze środowiskiem WinPE na dysku USB lub doi postaci pliku ISO. Nośnik ratunkowy pozwala na uruchomienie komputera bez systemu (lub z uszkodzonym systemem) i odtworzenie danych z kopii zapasowej.
Sprawne rozwiązywanie problemów Dokumentowanie każdego działania użytkownika lub usługi ułatwia określenie źródła problemu. Mechanizm zapisujący dziennik zdarzeń pozwala na znaczne usprawnienie Twojej komunikacji z zespołem pomocy technicznej firmy Paragon. Masz możliwość zdefiniowania tego mechanizmu, by rozmiar bazy danych dziennika zdarzeń nie wymknął się spod kontroli.
Łatwa aktualizacja/upgrade Wszystkie komponenty infrastruktury uaktualniają się bez konieczności ponownego uruchamiania.
Inteligentne równoważenie obciążenia W przeciwieństwie do innych rozwiązań, które stosują proste algorytmy do dystrybuowania obciążenia w ramach struktury kopii zapasowych, Paragon Protect & Restore na bieżąco analizuje dostępność serwera, czas dostępu do danych źródłowych oraz lokalizacji docelowych i wiele innych czynników, by proces tworzenia kopii zapasowej zawsze działał optymalnie.
Ograniczanie ruchu sieciowego Zarządzanie przesyłanym ruchem sieciowym w celu zapewnienia odpowiedniej jakości usługi (QoS)
Paragon ProTran Paragon ProTran™ to unikatowy protokół przesyłania danych, który optymalizuje zadania tworzenia kopii zapasowych oraz odtwarzania. Pozwala na przyspieszenie przesyłu danych przez połączenia WAN o 300%.
Wymagania systemowe
Podstawowe komponenty Paragon Protect & Restore: Serwer administracyjny/instalacyjny, serwer kopii zapasowych, konsole zarządzające Systemy operacyjne*:
 • Microsoft® Windows® XP SP3
 • Windows Vista
 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows 8.1
 • Windows 10
 • Windows 11
 • Windows Server® 2003 SP2
 • Windows Server 2008 R1/R2
 • Windows Server 2012 R1/R2
 • Windows Hyper-V Server 2012
 • Windows Server 2019
 • Windows Server 2022

 

Architektura: 32-/64-bitowa

 

Pamięć RAM: 2 GB lub więcej

 

Procesor: x86/x64 (przynajmniej 2 rdzenie/4 rdzenie dla serwera kopii zapasowych). Zastosowanie szybkiego, wielordzeniowego procesora zwiększa wydajność przetwarzania danych i pozwala na jednoczesne uruchamianie większej liczby zadań.

 

Miejsce na dysku twardym:
 • Serwer administracyjny/instalacyjny: 400 MB do instalacji oprogramowania
 • Serwer kopii zapasowych: 200 MB do instalacji oprogramowania
 • Konsola zarządzająca: 50 MB do instalacji oprogramowania

 

Usługi:
 • Uruchomiona usługa Remote WMI (Windows Management Instrumentation)
 • Zapora sieciowa musi zezwalać na współdzielenie plików i drukarek, co aktywuje domyślne udziały systemowe na woluminach lokalnych (ADMIN$, C$, D$ itd.)

 

* Aby zapewnić optymalną wydajność i stabilność, zaleca się wdrożenie głównych komponentów produktu w 64-bitowym systemie Windows Server 2008 R2 lub nowszym.
PPR-ESX-Bridge Systemy operacyjne:
 • Windows 10
 • Windows 11
 • Windows Server 2008 R2
 • Windows Server 2012 R1/R2
 • Windows Hyper-V Server 2012
 • Windows Server 2016
 • Windows Server 2019
 • Windows Server 2022

 

Architektura:
 • 64-bitowa
 • Procesor x64 (przynajmniej 2 rdzenie). Zastosowanie szybkiego, wielordzeniowego procesora zwiększa wydajność przetwarzania danych i pozwala na jednoczesne uruchamianie większej liczby zadań.
Agenty Paragon Protect & Restore Systemy operacyjne*:
 • Microsoft® Windows® XP SP3
 • Windows Vista
 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows 8.1
 • Windows 10
 • Windows 11
 • Windows Server® 2003 SP2
 • Windows Server 2008 R1/R2
 • Windows Server 2012 R1/R2
 • Windows Hyper-V Server 2012
 • Windows Server 2016
 • Windows Server 2019
 • Windows Server 2022

 

Architektura: 32-/64-bitowa

 

Pamięć RAM: 2 GB lub więcej

 

Microsoft Exchange:
 • Server 2007
 • Server 2010
 • Server 2013
 • Single Copy Clusters
 • Cluster Continuous Replication

 

Microsoft SQL:
 • SQL Server 2008 R2
 • SQL Server 2012
 • SQL Server 2014

 

*Agent wybiórczego odtwarzania PPR może zostać zainstalowany w 64-bitowych systemach Windows 7/Windows Server 2008 i nowszych.
Obsługiwani hipernadzorcy
 • VMware® vSphere® 6.5, 6.0, 5.5, 5.1, 5.0, 4.1 oraz 4.0
 • VMware ESX® oraz VMware ESXi™ 6.5, 6.0, 5.x i 4.x
 • Non-commercial VMware ESX*
 • Microsoft Hyper-V

 

*Dla systemów-gości Windows hostowanych w niekomercyjnych środowiskach VMware ESX dostępny jest wyłącznie tryb backupowania z użyciem lokalnego agenta. Inne rodzaje systemów-gości nie są obsługiwane.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Jeśli masz pytania dotyczące zakupu programu Protect & Restore, kliknij poniższy przycisk, aby przejść do danych kontaktowych.

Wyślij zapytanie

lub
zadzwoń do nas

Polska

Tylko w przypadku zapytań biznesowych!

(34) 390 54 50

Od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00

Zasoby

Dokumentacja produktu

Pobierz dokumentację Protect & Restore

Pobierz broszurę Protect & Restore

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z działem pomocy technicznej lub prześlij zgłoszenie