Używamy plików cookies, by umożliwić korzystanie w pełni z naszych serwisów. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Więcej informacji ››

Paragon

CampTune

Dowolna zmiana rozmiaru partycji systemu Windows Boot Camp
 • Redystrybuuj przestrzeń dyskową między komputerem Mac i systemem Windows w dowolnym momencie
 • Bezpieczne, łatwe i kompatybilne z najnowszymi wersjami MacOS, w tym 12.5 Monterey
 • Technologie wsparcia, takie jak Fusion Drive, System Integrity Protection i nowy system plików Apple

Sprawdzone rozwiązanie do zarządzania przestrzenią dyskową na podwójnym systemie Mac

CampTune umożliwia dowolną zmianę rozmiaru partycji systemu Windows Boot Camp. Może być konieczne dostosowanie rozmiaru partycji Windows, gdy na przykład zabraknie miejsca na dysku lub chcesz zainstalować aplikację o szczególnie wysokich wymaganiach dotyczących magazynowych CampTune zapewnia prosty suwak do redystrybucji przestrzeni dyskowej między Macintosh HD a partycjami systemu Windows Boot Camp. Operacja zmiany rozmiaru jest bezpieczna, szybka i łatwa.

Potrzebujesz więcej funkcji zarządzania dla dwusystemowego komputera Mac?

Sprawdź Hard Disk Manager for Maс ››

Paragon CampTune. Sprawdzone rozwiązanie do zarządzania przestrzenią dyskową na podwójnym systemie Mac

Jak to działa

Aby redystrybuować przestrzeń dyskową pomiędzy macOS i Windows z Paragon CampTune, po prostu przesuń suwak rozmiaru partycji i kliknij Zmień rozmiar. Ewentualnie wpisz dokładny rozmiar w gigabajtach dla każdej partycji.

Należy pamiętać, że wszelkie zmiany partycji dysku systemowego można wprowadzać tylko w specjalnym środowisku rozruchowym zwanym trybem przywracania systemu MacOS. Wynika to z faktu, że konfiguracja dysku systemowego jest krytycznym obszarem systemu MacOS chronionym przez technologię System Integrity Protection.CampTune poprowadzi Cię przez proces tworzenia specjalnego napędu rozruchowego, który jest następnie używany do uruchamiania komputera Mac i bezpiecznego zmiany rozmiaru partycji. Utworzenie wymaganych rozruchowych plików multimedialnych zajmie kilka minut; będziesz potrzebował 1 GB lub więcej wymiennego urządzenia pamięci masowej, takiego jak pamięć USB lub karta SD.

 • Paragon CampTune. Zarządzaj dyskiem Mac bez reinstalacji systemu Windows. Zrzut ekranu.
   

Funkcje

Funkcje

Korzyści

Obsługiwane wersje systemu Mac OS

 • macOS Monterey
 • macOS Big Sur
 • macOS Catalina
 • macOS Mojave
 • macOS High Sierra
 • macOS Sierra

Obsługiwane wersje systemu Microsoft Windows

Dowolna wersja systemu Windows obsługiwana przez Boot Camp. Dowiedz się więcej ››

Dysk Fusion

Można zmieniać rozmiar woluminów logicznych hybrydowych dysków Fusion

FileVault

Woluminy szyfrowane FileVault są obsługiwane.

Ochrona integralności systemu

Paragon CampTune może wykonywać operacje zmiany rozmiaru z dyskiem systemowym w systemie MacOS, nawet przy włączonej ochronie integralności systemu

Obsługa Apple File System (APFS)

Apple File System jest w pełni obsługiwane

Najczęściej zadawane pytania

Jakie operacje mogę wykonywać w wersji demo?
Wersja demonstracyjna pozwala tylko na zmianę rozmiaru do 2 GB. Aby usunąć to ograniczenie, zakup klucz licencyjny i aktywuj oprogramowanie.
Czy CampTune współpracuje z System Integrity Protection (SIP)?
Tak. Począwszy od aktualizacji z listopada 2017 r. Paragon CampTune może wykonywać operacje zmiany rozmiaru z dyskiem systemowym w systemie MacOS, nawet przy włączonej ochronie integralności systemu.
Dlaczego CampTune wyświetla błąd "Niepoprawna konfiguracja Boot Camp"?
Krótko mówiąc, oznacza to, że Twoja konfiguracja ma teraz niedopasowane GPT/MBR. Po więcej informacji przejź do bazy wiedzy do tego artykułu.
Czy obsługiwany jest APFS?
Paragon CampTune w pełni obsługuje nowy system plików Apple (APFS), który jest częścią systemu MacOS od wersji 10.14 Mojave.
Co jeśli moja wersja systemu Mac OS X to 10.10 lub wcześniejsza?
Jeśli używasz starej wersji systemu Mac OS X na komputerze Mac, możesz uzyskać zgodną wersję CampTune kontaktując się ze wsparciem technicznym Paragon.

Zasoby

Bieżąca wersja

Pobierz Paragon CampTune

Poprzednie wersje

Pobierz Paragon Camptune X (ze swojego konta)

Dokumentacja produktu

Pobierz podręcznik użytkownika Paragon CampTune

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z pomocą techniczną lub wyślij zapytanie do pomocy.

Zewnętrzne linki

Jedną z imponujących zalet APFS jest dynamiczna zmiana rozmiaru partycji. Dzięki temu możliwe są ulepszenia dla innych firm, takie jak Dowiedz się więcej* ››
Godne uwagi aplikacje i aktualizacje aplikacji Dowiedz się więcej* ››

*Paragon Software Group nie ponosi odpowiedzialności za zawartość lub dokładność jakichkolwiek stron innych producentów.

Aby być na bieżąco z nowościami i rozwiązaniami Paragon Software, sprawdź Blog Paragon

Paragon Software. Bezpłatna pomoc techniczna

Wiele produktów firmy Paragon posiada bezpłatną pomoc techniczną. Wszyscy nasi klienci mają prawo do bezpłatnej 30-dniowej aktualizacji, jeśli nowa wersja pojawi się w ciągu 30 dni od zakupu produktu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące instalacji lub konfiguracji naszego oprogramowania, nie wahaj się skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem konta MyParagon.

 • CampTune to świetne oprogramowanie w niskiej cenie. Jeśli pracujesz z programem Boot Camp lub planujesz to zrobić, zdecydowanie zalecamy nabycie CampTune, ponieważ najprawdopodobniej będziesz go potrzebować w pewnym momencie.

  Mark Handler