Używamy plików cookies, by umożliwić korzystanie w pełni z naszych serwisów. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Więcej informacji ››

Paragon

GPT Loader

Prawdziwa obsługa dysków twardych 2.2TB+ pod dowolnym systemem Windows począwszy od XP!
GPT Loader zawiera specjalny sterownik systemowy i narzędzie do inicjowania dysków o dużej pojemności. Sterownik dodaje obsługę dysków GPT (GUID Partition Table), podczas gdy narzędzie przygotowuje nowoczesne dyski 2.2TB+ do użytku.
Produkt archiwalny

Paragon GPT Loader - Wyzwanie

Producenci sprzętu produkują dyski twarde z geometrią, która zwiększa pojemność dysków w porównaniu z wcześniejszymi latami, zwiększają ich atrakcyjność i funkcjonalność dla szerszego grona użytkowników. Nowe dyski 3 TB są idealne do przechowywania dużych plików, takich jak pliki wideo HD, obrazy archiwów i muzyka w formacie bezstratnej kompresji. Mogą być używane jako zewnętrzne urządzenia magazynujące dla komputerów i laptopów lub umieszczone wewnątrz stacji roboczych i komputerów domowych. Gdy technologia sprzętu ulepszana jest równie szybko, jak dzieje się to w przypadku pojemności dysków twardych, technologia oprogramowania również musi za nią nadążyć.

Dyski 2.2+ TB nie są obsługiwane przez popularny system Windows XP 32-bitowy. Pomimo, że pojawiły się dwie nowe wersje Windows od czasu Windows XP, jest on nadal używany na 51% komputerach na świecie. Dlatego też, ponad połowa użytkowników komputerowych zwyczajnie nie może używać nowych dysków twardych.

Nowe rozwiązanie od firmy Paragon Software

Firma Paragon Software zrozumiała potrzebę opracowywania unikalnej technologii, która umieszczona jest w Paragon GPT Loader. Zawiera ona specjalny sterownik, który ulepsza Windows XP, o obsługę dysków GPT (GUID Partition Table) i narzędzie, które pomaga zainicjować dyski twarde o dużej pojemności (większe niż 2.2 TB).
True support of 2.2TB+ drives under any Windows OS XP
Uwaga! Aktualna wersja Paragon GPT Loader nie może pomóc w umieszczeniu systemu operacyjnego na dysku 2.2+ TB. Jego głównym celem jest zapewnienie dostępu do dysków 2.2+ TB, podłączonych wewnętrznie jako drugie urządzenie pod dowolnym systemem operacyjnym Windows od XP. Tylko dyski podłączone wewnętrznie są obsługiwane, nie są obsługiwane magazyny zewnętrzne ani też podłączone w RAID (Redundant Array of Independent Disks).

Dlaczego Paragon GPT Loader?

  • Pozwala na używanie pełnego miejsca dysku 2.2+ TB pod Windows XP
  • Zawiera narzędzie do inicjowania dysków o dużej pojemności
  • Ulepsza Windows XP poprzez dodanie obsługi dysków GPT
  • Może być bardzo pomocny dla użytkowników domowych, administratorów IT lub dostawców usług IT

Zasoby

Dokumentacja produktu

Pobierz przewodnik do aplikacji GPT Loader
Pobierz dokument "Analiza przypadku - Dostęp do dużych dysków twardych pod Windows XP"